KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14577083

nr 1457 7083

Blandteknik

Kristine Harrebek, komposition. Signerad, daterad 1976. Blandteknik, bildmått: 39x29, yttermått inklusive ram: 59x42 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:00:25